ceturtdiena, 2016. gada 19. maijs

Nauda pret auto

Automašīna ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis un neaizstājams palīgs vairākās situācijās, bet arī vērtīga investīcija, kas vajadzības gadījumā var kalpot kā nodrošinājums aizdevuma saņemšanai.

Jebkurš automašīnas īpašnieks var justies droši, pat gadījumā, ja nauda nepieciešama ne tikai neparedzētu izdevumu segšanai, bet arī finanšu krīzes risināšanai, jo pateicoties savam auto, tas var pretendēt uz aizdevumu līdz pat 90% apmērā no sava auto vērtības. Noformējot aizdevumu pret auto ķīlu, Jūs savu auto varēsiet turpināt izmantot tāpat kā līdz šim nesaskaroties ar jebkādiem liekiem ierobežojumiem.

Aizņemoties atbildīgi, iespējams risināt finansiālas problēmas, iegādāties preces vai pakalpojumus, kuru vērtību nevarat apmaksāt vienā maksājumā un pārdevējs nepiedāvā veikt dalītos maksājumus vai segt neparedzētus izdevumus, piemēram, ārstniecības izdevumus vai tehnikas remontu.

Naudu pret auto vai kredītu pret automašīnas ķīlu piedāvā vairāki aizdevēji, līdz ar to pastāv iespēja izvēlēties sev tīkamāko un izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu. Lai saprastu, kurš no piedāvājumiem ir Jūsu situācijai piemērotākais un finansiāli izdevīgākais, veiciet kredītu piedāvājumu salīdzināšanu. Visvienkāršāk salīdzināšanu var veikt tepat internetā, izmantojot speciāli šim mērķim izstrādāto salīdzināšanas rīku, kurā vienkopus redzami visi aizdevēju piedāvājumi, to cenas un informācija par kredītu saņemšanu.

Pēc izdevīgākā piedāvājuma izvēles, pievērsiet uzmanību kredīta saņemšanas noteikumiem, jo katram no aizdevējiem tie var nedaudz atšķirties. Daži no kredītu izsniedzējiem nosaka automašīnas vecuma ierobežojumus un, vadoties pēc tiem, nosaka aizdevuma limitu, savukārt citi var pieprasīt automašīnu apdrošināt, iegādājoties KASKO apdrošināšanas polisi. Pastāv iespēja, ka kredīta izsniedzēja noteikumi, nenosaka nekāda veida ierobežojumus un nauda pret auto tiek izsniegta ikvienam, kurš atbilst vispārējiem kredītņēmēja standartiem.

Vairāki aizdevēji piedāvā pieteikties kredītam internetā, tādejādi atvieglojot un paātrinot aizdevuma noformēšanas procesu. Internetā atrodamās pieteikumu formas parasti ir ļoti vienkāršas un labi saprotamas, līdz ar to aizdevuma saņemšana neprasa daudz laika. Dažu aizdevēju piedāvājumos norādīts, ka kredītu iespējams saņemt pat 60 minūšu jeb stundas laikā no pieteikuma nosūtīšanas brīža.

Piesakoties kredītam internetā, jāņem vērā, ka, dokumentu parakstīšana visbiežāk notiek kādā no aizdevēja klientu apkalpošanas centriem, kurā nepieciešams ierasties pēc tam, kad aizdevējs ir apstiprinājis kredīta pieteikumu un norādījis, ka kredīts tiks piešķirts.

Auto kredītu izsniedzēji mēdz piedāvāt atlaides un akcijas, kas ievērojami samazina piedāvājuma cenu vai kā citādi padara to daudz pievilcīgāku, tāpēc, pirms aizņemšanās, pārliecinieties vai Jūsu izvēlētā aizdevēja piedāvājumu klāstā nav kāda īpaša atlaide vai akcija, kas samazinātu maksu par konkrēto aizdevumu. Aizdevēja piedāvātās atlaides būtu jāņem vērā arī, veicot kredītu piedāvājumu salīdzināšanu.

Aizņemieties atbildīgi, iepriekš pārliecinoties, ka spēsiet aizdevumu atmaksāt laikus.