ceturtdiena, 2016. gada 7. jūlijs

Populārākās kredītkartes Latvijā

Latvijā ir populāras šādu veidu debetkartes:
  • MAESTRO
  • VISA
  • MASTERCARD
Bankas piedāvā dažādus noteikumus un piedāvājumus šo karšu saņemšanai un to īpašniekiem. Atšķirībā no kredītkartēm, kur to īpašniekiem tiek sniegts plašs klāsts ar dažādām priekšrocībām, atlaidēm un iespējām, debetkartēm šis klāsts ir krietni mazāks. Arī debetkaršu īpašnieki var saņemt atlaides dažādiem pirkumiem un citiem izdevumiem, bet tas nav salīdzināms ar kredītkartes piedāvājumu. Tomēr Latvijā ir ieviesta ļoti patīkama iespēja Citadele bankas klientiem iegūt jauno MASTERCARD karti ar kuru ir iespējams norēķināties par braucieniem sabiedriskajā transportā. Šī karte ir apvienota ar e-talonu un sniedz arī iespēju ietaupīt uz jūsu izdevumiem par braucieniem. Sasniedzot attiecīgas izmaksas varat saņemt atlaides vai pat turpināt braukt neveicot samaksu par braucieniem.

Debetkartes ir gana ērts veids kā kontrolēt savus izdevumus. Ir iespējams uzlikt limitu dienā izņemamajai naudas summai. Varat sīki apskatīt savus izdevumus un ienākumus. Nauda ir pieejama 24 stundas diennaktī gan izņemšanai gan uzlikšanai bankomātos. Ar internetbankas starpniecību varat veikt naudas pārskaitījumus un maksājumus, daudzus maksājumus ir iespējams veikt arī izmantojot bankomātus. Varat saņemt vairākas kartes, kas ir piesaistītas vienam kontam. Šādā veidā, vairāki ģimenes locekļi var piekļūt kopīgajām finansēm, bet ir iespējams arī uzlikt limitus un ierobežojumus katrai no šīm kartēm. Šādas kartes var saņemt arī skolnieki, kas nav iespējams ar kredītkartēm.
Šīs kartes ir ļoti izplatītas, jo sniedz daudzas iespējas un, atšķirībā no kredītkartēm, tās var saņemt jebkurš cilvēks. nav nepieciešams noteikts ienākumu līmenis vai kas cits. Atvērt kontu un saņemt karti var jebkurš un ir daudzas izdevīgas un noderīgas iespējas kā atvieglot jūsu dzīves izmantojot tieši debetkartes.