pirmdiena, 2016. gada 5. septembris

Pirmais kredīts par brīvu?

Teju visi ir dzirdējuši par iespēju aizņemties ātro kredītu par baltu velti. Bezmaksas kredīti ir diezgan, izplatīts veids kā ātrie kredīti pievilina sev jaunus klientus. Lai arī esam par šo iespēju dzirdējuši, ne visi zina, ka šī iespēja attiecas tikai uz jaunajiem klientiem. Ja jūs jau esat iepriekš aizņēmušies kredītu pie šī aizdevēja, šāda iespēja jums vairs nebūs.

Kredīts par brīvu var būt arī kā līzings, kuram, kādas akcijas ietvaros, netiek piemēroti procenti, bet pirmais kredīts bez maksas ir tikai ātrajiem kredītiem. Šie piedāvājumi radās pirms vairākiem gadiem kā vienreizēja akcija, lai piesaistītu jaunus klientus konkrētajam aizdevējam. Redzot šī piedāvājuma popularitāti un klientu pieplūduma apjomu, aizdevēji ieviesa šo iespēju par tādu kā standartu visiem jaunajiem klientiem. Tas gan nenozīmē, ka šādu iespēju piedāvā visi ātrie kredīti, tā nav, bet lielākā daļa gan to dara.

Šim piedāvājumam ir vairāki ierobežojumi, kuri var atšķirties pie dažādiem aizdevējiem. Pats galvenais gan ir visiem vienāds – jums ir jābūt jaunam klientam un varat šo iespēju izmantot tikai pirmajam aizdevumam. Pēc šī ierobežojuma jau sākas individuāli noteikumi. Parasti šie ierobežojumi attiecas uz aizdevuma summu. Dažādi aizdevēji var piedāvāt dažādas naudas summas, kuras varat aizņemties, bet ne vienmēr šīs summas ir pieejamas pilnībā, aizņemoties jau pirmo aizdevumu. Parasti, aizdevēji izsniedz aizdevumu līdz noteiktai summai, aizņemoties nākamo kredītu šo summu palielina un tā turpina, līdz varat aizņemties jau visu pieejamo summu kopumā, ja jūsu maksātspēja to atļauj, pašsaprotami. Runājot par bezmaksas kredītu, šī summa pirmajam aizdevumam var būt pat mazāka par pieejamo. Aizdevējs var piedāvāt aizņemties summu līdz 250 Eiro, bet lai saņemtu bezmaksas kredītu aizdevumam ir jābūt ne lielākam par 200 Eiro.