piektdiena, 2016. gada 25. novembris

Auto līzings internetā un nebanku

Auto līzings internetā ir ļoti izdevīgs, jo daudzās vietās, zem automašīnas sludinājuma ir pievienots arī līzinga kalkulators. Šādā veidā, jums uzreiz ir iespējams redzēt aptuveno līzinga summu un ikmēneša maksājuma apmēru. Šiem kalkulatoriem ir tikai informatīva nozīme bet tas var būt ļoti noderīgi. Tāpat, daudzos portālos kur tiek pārdotas automašīnas ir arī iespēja uzreiz noformēt līzingu. Pieņemsim ka esat devušies uz kādu auto placi un apskatījuši automašīnu, protams, varat noformēt pirkumu un līzingu uz vietas, bet varat arī apdomāties un to darīt vēlāk. Kad esat kārtīgi apsvēruši šo soli, varat ieiet konkrētajā portālā, izvēlēties vēlamo automašīnu un noformēt līzingu no mājām. Šādā veidā jums nav jāpadodas pārdevēja spiedienam un varat kārtīgi apsvērt šo soli.

Līzings internetā ir ļoti ērts. Tajā pašā laikā, tas var būt arī riskants. Daudzi līzingi jums piedāvā saņemt naudu un konkrētā laika posmā jums ir jāiegādājas automašīna. Šādi pastāv iespēja ka saņemsiet naudu, bet kaut kas noies greizi un pirkums kavēsies vai izpaliks. Šādā gadījumā varat nokļūt nepatīkamā situācijā kur esat pārkāpuši līguma noteikumus.

Izvēloties aizņemties internetā vienmēr ir jāuzmanās, lai netiktu pieņemts kāds neapdomāts lēmums. Aizņemties internetā var būt ļoti ātri un ērti, bet ne vienmēr tas ir labākais. Ir iespējas pieņemt sasteigtus un nepārdomātus lēmumus no kuriem ir nepieciešams izvairīties. Tajā pašā laikā, šāda iespēja ir ļoti noderīga, īpaši, mūsu aizņemtajās un straujajās dzīvēs.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru