pirmdiena, 2016. gada 14. novembris

Kredīta saņemšana

Lai saņemtu kredītu Latvijā, jums ir jābūt arī Latvijas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam ar visu nepieciešamo dokumentāciju. Daudzi aizdevēji arī pieprasa lai jums būtu personas kods.Daudzi, īpaši ātrie kredīti, piedāvā savus aizdevumus tikai personām kam ir bankas konts kādā no Latvijas bankām. Šī ir diezgan ierasta prasība aizdevēju vidū, ātrie kredīti arī prasa lai jūs pārskaitītu vienu eiro centu uz viņu kontu, šādi apstiprinot savu kontu un piekrītot aizdevuma līguma noteikumiem.

Lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, ir ļoti svarīgi pārliecināties par prasībām ko izvirza aizdevēji. Šī informācija tiek norādīta katra aizdevēja mājas lapā, ja nespējat to atrast vai rodas citi jautājumi, labākā rīcība ir kontaktēšanās ar konkrēto aizdevēju un prasību precizēšana. Aizdevēji var izvirzīt ne tikai iepriekš minētās prasības, dažādi aizdevēji var prasīt arī ko specifiskāku. Arī aizņemoties lielākus vai specializētos kredītus varat saskarties ar papildus prasībām.

Kredītu pieejamība

Lai arī daudzi aizdevēji nemaz neveido savas filiāles pieejamas klientiem, ir aizdevēji kuri nodrošina klientu piekļuvi šādā veidā. Šie aizdevēji parasti ir bankas un citi aizdevēji kuri piedāvā ne tikai nelielus naudas aizdevumus. Tajā pašā laikā, ir arī aizdevēji kuri piedāvā saņemt kredītus tikai savās filiālēs. Šādas iestādes bieži vien darbojas arī kā lombardi. Šajos lombardos ir iespējams ieķīlāt savas preces par to saņemot attiecīgu samaksu un arī ir iespējams saņemt naudas aizdevumus.

Izvēloties sev ērtāko veidu kā pieteikties aizdevumam vai kredītlīnijai būtu jāņem vērā ne tikai šī aizdevēja piedāvāto variantu ērtums, bet arī pats piedāvājums. Ne vienmēr tas, kas ir visērtākais būs arī izdevīgākais. Iespējams ir izdevīgāk pasēdēt rindā, bet saņemt tieši to, kas jums ir nepieciešams. ļoti bieži mēs izvēlamies ērtāko nevis patiešām izdevīgāko. Atceroties to, ka kredīts ir ļoti nopietnas saistības, mēs varam aiztaupīt sev sarežģījumus nākotnē.