trešdiena, 2016. gada 2. novembris

Kā ietaupīt uz elektrību?

Vai esat noguris no augstajām elektroenerģijas izmaksām mājās? Lēti elektrības rēķini ir sasniedzami katru mēnesi, vienkārši mainot dažas lietas mājās, ko var uzskatīt par pašsaprotamām. Šie rēķinu samazināšanas risinājumi ietver tikai paradumu maiņu vai patērētā enerģijas daudzuma maiņu, kopā tērē elektroniskās ierīces. Vieglākais veids, kā iegūt lētus elektrības rēķinus, ir vienkārši samazināt savu patēriņu. Samazinot izmantotos kilovatus stundā, Jūs katru dienu varat samazināt savu elektrības rēķinu par vairākiem eiro.Vai Jums ir mājas galddators?

Ja jā, tam ir savas enerģijas taupīšanas funkcijas. Ja Jūs nevēlaties pilnībā darbināt datoru katru dienu, izmantojiet enerģijas taupīšanas funkciju datorā. Iestatiet to tā, lai dators automātiski ieslēdz miega režīmu pēc pāris minūtēm bezdarbības. Tas izslēdz datora cieto disku, CPU, un aptur visas funkcijas. Tas darbojas arī ar datora monitoru. Nekad nenāk par ļaunu arī izslēgt Jūsu datoru, kad to vairs nelietojat.

Cik daudz gaismas spuldžu Jums tiešām ir nepieciešams?

Lielākā daļa mūsdienu lampu vai apgaismes ķermeņu ietver trīs vai četras spuldzes. Atkarībā no gaismas spuldzes jaudas, tie var izmantot diezgan daudz elektroenerģijas. Apsveriet ideju iegādāties atsevišķas spuldzes un lampas. Otrkārt, izvēlieties savas spuldzes gudri. Nomainiet tradicionālās spuldzes uz dienasgaismas spuldzēm un izmantojiet zemāku vatu spuldzīti.