pirmdiena, 2017. gada 23. janvāris

Ātrie kredīti no 18 gadiem

Populārākie no Latvijā strādājošiem aizdevējiem, kas naudu ļauj aizņemties jau no 18 gadu vecuma ir:
  • Credit 24 – piedāvā iespēju saņemt kredītlīniju vai patēriņa kredītu.
  • Incredit group – izsniedz īstermiņa aizdevumu, kredītu auto iegādei un līzingu.
  • Mogo (līzings un pret auto) – izsniedz ar automašīnu un tās apkopi saistītus aizdevumus.

Pirms nosliekšanās par labu vienam vai otram aizdevējam, būtu jāveic to piedāvājumu salīdzināšanas, lai nepārmaksātu par pakalpojumu un aizņemtos izdevīgi. Tāpat, ikvienam jaunietim ir jāpārliecinās par to, vai aizdevu atmaksa neradīs liekas problēmas un varēs tikt veikta iepriekš izvēlētajā laika posmā.

Pie iepriekš minētajiem aizdevējiem ātrie kredīti no 18 gadiem ir pieejami jauniešiem, kas atbilst visiem ātro kredītu izsniegšanas noteikumu standartiem.
Lai saņemtu aizdevumu jaunietim:

  • Jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar valsts piešķirtu personas kodu. (kredītu var saņemt arī ārzemju pilsoņi, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja un Latvijas Republikas piešķirts personas kods)
  • Jāsaņem regulāri, pietiekami lieli ienākumi, kuru apmērs ļautu atmaksāt aizdevumu.
  • Nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi vai jaunieša vārds reģistrēts parādnieku reģistrā.
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām, e-pasta adresei un mobilā telefona numuram, lai aizdevējs varētu informēt par tā lēmumiem un tālākajām darbībām.

Atbilstot konkrētajām prasībām, grūtībām ar aizdevuma noformēšanu nevajadzētu rasties, taču pirms aizdevuma pieteikuma nosūtīšanas būtu vērtīgi pārliecināties, vai izvēlētais aizdevējs nav noteicis citus vecuma ierobežojumus un izsniedz ātros kredītus no 18 gadiem.

Kredītiem iespējams pieteikties internetā, izmantojot, aizdevēju mājas lapās pieejamās, reģistrācija un pieteikumu formas vai piesakoties aizdevumam ar mobilās aplikācijas palīdzību. Parasti aizdevumu pieteikumi tiek izskatīti 10 – 30 minūšu laikā, atkarībā no izvēlētā aizdevēja un aizdevuma apstiprinājuma gadījumā, nauda uz jaunieša bankas kontu tiek pārskaitīta nekavējoties pēc lēmuma pieņemšanas.

Nav komentāru: