pirmdiena, 2017. gada 5. jūnijs

Moneza.lv kredīts

Moneza.lv kredīts no 50,- EUR līdz 3000,- EUR tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem, kuriem ir aktīvs mobilā tālruņa numurs un konts Latvijā reģistrētā bankā. Kredīta minimālais termiņš ir 61 diena, maksimālais aizdevuma ilgums ir 36 mēneši.

Vispirms jāaizpilda pieteikuma anketa moneza kredītam. Pirmais moneza kredīts ir bezprocentu kredīts. Tajā jānorāda aizņēmēja vārds un uzvārds, personas kods, tālrunis un e-pasts, nodarbinātības statuss, ikmēneša ienākumi un ikmēneša kredītsaistības citās kredītiestādēs. Reģistrācijas laikā aizdevēja kontā jāieskaita 0,01 EUR, apstiprinot savu konta numuru, lai moneza būtu skaidrs, kam tiek nauda aizdota. Pēc veiksmīgas reģistrēšanās aizņēmējam jāpiesaka kredīta summa un termiņš ar īsziņas palīdzību, sūtot uz telefona numuru 1800 vārdu MONEZA, vēlamo aizdevuma summu, termiņu dienās un izveidotā lietotāja konta paroli. Pieteikties kredītam var arī, zvanot uz aizdevēja tālruni 67671888 vai izsakot lūgumu lietotāja kontā vietnē Moneza.lv.

Aizdevējs Moneza ir tiesīgs zvanīt uz norādīto aizņēmēja tālruņa numuru vai viņa darbavietu, lai pārliecinātos par ziņu patiesumu. Kad Moneza aizdevējs ir pārbaudījis reģistrācijas informāciju un pieteikumu, lēmums par kredīta piešķiršanu tiek nosūtīts elektroniski, iekļaujot tajā aizdevuma summu un atmaksas grafiku. Ja aizdevums ir mazāks par pieprasīto summu, kredīta līgums stājas spēkā ar brīdi, kad aizņēmējs ir apstiprinājis šo summu, rakstot aizdevējam elektroniskajā vēstulē vai informējot to pa telefonu vai no sava lietotāja konta.

Jāpiebilst, ka pirmais moneza.lv ātrais kredīts ir bez procenutu maksas. Ja esiet izvēlējies par labu moneza aizdevējam, tad atcerieties tikai vienu – aizņemieties atbildīgi!